KSP w Krośnie - Aktualności: Zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu.

Zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu.

24 October 2024 19:19:50

facebook twitter
Uczniowie klasy IV KSP na lekcji języka polskiego omawiali bardzo ważny temat dotyczący korzyści i zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu. Zajęcia te miały na celu wykształcenie postawy odpowiedzialności oraz ukazania różnicy pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym. Uczniowie wskazywali możliwe konsekwencje wynikające z braku dystansu do internetowego świata. Na koniec w grupach stworzyli własne plakaty, które mają ostrzec rówieśników przed internetowymi znajomościami i nie tylko.