Wycieczka do Czardworku
11 June 2024 08:38:03

5 czerwca uczniowie klas I i II KSP wzięli udział w wycieczce do "Czardworku". Uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach z lepienia w glinie. Zamienili się w poszukiwaczy skarbów i szukali zaginionych sztabek złota. Na zakończenie wspólnej przygody odbyli przejażdżkę ciuchcią oraz spędzili wspólnie czas przy ognisku.

