Sukcesy w XXV Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
28 April 2024 13:35:37

Z dumą i radością informujemy, że uczennice klasy VII, które reprezentowały naszą szkołę podczas XXV Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących, wróciły z sukcesami! Maja Wojtoń wyśpiewała sobie I miejsce wykonaniem utworu ,,All of me", a Julia Grabarczyk za piosenkę Celine Dion zdobyła wyróżnienie‼️
Serdecznie gratulujemy młodym artystkom i życzymy dalszych sukcesów!
Serdecznie gratulujemy młodym artystkom i życzymy dalszych sukcesów!

