Półfinał VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników
16 April 2024 16:00:57

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki w Półfinale VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników i otrzymali tytuły Mistrza i Wicemistrza Szkoły.
Kategoria klas I-III
I miejsce - tytuł Mistrza Szkoły uzyskała Apolonia Boczar, klasa III KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Antonina Mazur, klasa III KSP.
III miejsce - tytuł II Wicemistrza Szkoły uzyskał Antoni Jaracz, klasa II KSP.
Kategoria klas IV-VI
I miejsce - tytuł Mistrza Szkoły uzyskała Joanna Polak, klasa IV KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Alicja Pruska, klasa IV KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Franciszka Żelechowska, klasa IV KSP,
III miejsce - tytuł II Wicemistrza Szkoły uzyskała Amelia Węgrzynek, klasa Va KSP.
Kategoria klas VII-VIII
I miejsce - tytuł Mistrza Szkoły uzyskała Lena Worwa, klasa VII KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Anna Polak, klasa VII.
Serdecznie gratulujemy uzyskanych tytułów, jednocześnie informujemy, że w Finale VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników, który odbędzie się 9 maja naszą szkołę będą reprezentować: Apolonia Boczar, Antonina Mazur i Lena Worwa.
Życzymy powodzenia!
Kategoria klas I-III
I miejsce - tytuł Mistrza Szkoły uzyskała Apolonia Boczar, klasa III KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Antonina Mazur, klasa III KSP.
III miejsce - tytuł II Wicemistrza Szkoły uzyskał Antoni Jaracz, klasa II KSP.
Kategoria klas IV-VI
I miejsce - tytuł Mistrza Szkoły uzyskała Joanna Polak, klasa IV KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Alicja Pruska, klasa IV KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Franciszka Żelechowska, klasa IV KSP,
III miejsce - tytuł II Wicemistrza Szkoły uzyskała Amelia Węgrzynek, klasa Va KSP.
Kategoria klas VII-VIII
I miejsce - tytuł Mistrza Szkoły uzyskała Lena Worwa, klasa VII KSP,
II miejsce - tytuł I Wicemistrza Szkoły uzyskała Anna Polak, klasa VII.
Serdecznie gratulujemy uzyskanych tytułów, jednocześnie informujemy, że w Finale VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników, który odbędzie się 9 maja naszą szkołę będą reprezentować: Apolonia Boczar, Antonina Mazur i Lena Worwa.
Życzymy powodzenia!

