Koncert wiosenny
10 April 2024 07:44:57

Uczniowie klasy IV, Va, Vb i VI wraz z opiekunami gościli dziś w progach szkoły muzycznej na corocznym koncercie wiosennym. Mieli okazję wysłuchać utworów wykonywanych przez uczniów na wielu tradycyjnych i mniej tradycyjnych instrumentach muzycznych. Ze sceny popłynęły dźwięki fortepianu, skrzypiec, waltorni, saksofonu, gitary, a nawet wibrafonu czy marimby. Klimaty, zaczynając od ludowych, na współczesnych skończywszy, wprowadziły słuchaczy w radosny wiosenny nastrój.

