Seria ćwiczeń integracyjnych w klasie 4
21 November 2023 09:12:01

Uczniowie klasy IV zaprosili dziś na zajęcia p. Dominika- naszego szkolnego psychologa, który przeprowadził dla nich serię ćwiczeń integracyjnych. Działania te wspierają realizowaną w zespole innowację pedagogiczną ,,Wśród koleżanek i kolegów. Budowanie pozytywnego obrazu siebie i relacji w grupie." Dzisiejsze zadania pokazały, że konieczne jest uważne słuchanie i patrzenie na drugą osobę, aby ją poznać, a tym samym znaleźć własne miejsce w zespole, który ma być jedną zgraną drużyną!

