Zebranie z rodzicami
13 November 2023 09:40:17

Szanowni Rodzice,
zapraszamy do udziału w zebraniach:
- 16 listopada ( czwartek ) o godz. 17.00 klasy I – III KSP w budynku przy ul. Wojska Polskiego 28,
- 17 listopada ( piątek ) o godz. 17.00 klasy IV, Va, Vb, VI, VII KSP oraz klasy Ia, Ib, II KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6.
zapraszamy do udziału w zebraniach:
- 16 listopada ( czwartek ) o godz. 17.00 klasy I – III KSP w budynku przy ul. Wojska Polskiego 28,
- 17 listopada ( piątek ) o godz. 17.00 klasy IV, Va, Vb, VI, VII KSP oraz klasy Ia, Ib, II KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6.

