PASOWANIE NA UCZNIA
12 October 2023 09:35:38

9. października najmłodsi uczniowie naszej szkoły chcieli złożyć swoje ślubowanie. Nie poszło jednak tak łatwo, jakby się tego spodziewali, ponieważ na uroczystości pojawili się Pola, Tosia i Dominik - trzecioklasiści, którzy postanowili zrobić pierwszakom egzamin. Przygotowali dla nich niełatwe zadania, ale młodsi koledzy świetnie sobie z nimi poradzili i egzamin zdali śpiewająco. Uroczyste ślubowanie i pasowanie każdego dziecka przez księdza dyrektora na ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej wywołało wzruszenie w oku niejednego rodzica. Miłym zwieńczeniem świętowania była integracja podczas poczęstunku i konsumowanie pysznego torta.
Naszym pierwszoklasistom życzymy powodzenia i wielu sukcesów przez wszystkie lata edukacji!!!
Naszym pierwszoklasistom życzymy powodzenia i wielu sukcesów przez wszystkie lata edukacji!!!

