„Jestem widoczny, jestem bezpieczny” - klasa I a w RCKP
26 September 2023 12:16:27

25 września najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu dla wszystkich pierwszoklasistów z krośnieńskich szkół. Sala Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza wypełniła się po brzegi, by młodzi krośnianie w ramach kampanii "Jestem widoczny, jestem bezpieczny" mogli utrwalić zasady bezpieczeństwa w poruszaniu się po drogach. Organizatorzy przygotowali liczne konkursy i zabawy, a wspólne śpiewanie z Lady Famą podczas muzycznego spektaklu pokazało, że w piosence można przekazać też dużo wiedzy, chociażby na temat bezpieczeństwa. Jednak... teoria to jedno, teraz czas wdrożyć zasady w życie. Dzieci otrzymały piękne odblaski i obiecały, że będą ich używać, by czuć się na drogach bezpieczniej! Trzymamy ich za słowo!

