Zebranie z rodzicami
12 September 2023 08:46:30

zanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w zebraniach:
- 14 września ( czwartek ) o godz. 17.00 klasy I – III KSP w budynku przy ul. Wojska Polskiego 28,
- 15 września ( piątek ) o godz. 17.00 klasy IV, Va, Vb, VI, VII KSP oraz Ia, II KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6
- 22 września ( piątek ) o godz. 17.00 klasa Ib KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6
zapraszamy do udziału w zebraniach:
- 14 września ( czwartek ) o godz. 17.00 klasy I – III KSP w budynku przy ul. Wojska Polskiego 28,
- 15 września ( piątek ) o godz. 17.00 klasy IV, Va, Vb, VI, VII KSP oraz Ia, II KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6
- 22 września ( piątek ) o godz. 17.00 klasa Ib KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6

