Krośnieńskie Pola Nadziei
04 April 2023 08:26:46

W Niedzielę Palmową wolontariusze Katolickiej Szkoły Podstawowej po raz kolejny wzięli udział w Krośnieńskich Polach Nadziei. Uczniowie naszej szkoły kwestowali przy Kościele Ducha Świętego na rzecz krośnieńskiego Hospicjum. Każdy ofiarodawca otrzymał w zamian za datek kwiat żonkila - symbol życia i nadziei.
Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w organizację kwesty serdecznie dziękujemy.
Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w organizację kwesty serdecznie dziękujemy.

