Etap szkolny konkursu Wielka Liga Czytelników
09 January 2023 19:28:14

Na początku stycznia zakończył się etap szkolny konkursu Wielka Liga Czytelników. Spośród 9 zgłoszonych uczestników z klas I-III do testu kwalifikacyjnego przystąpiło 6 osób. Finałowy test ze znajomości książki „Cukierku, Ty łobuzie” Waldemara Cichonia najlepiej napisały uczennice klasy III:
- Joanna Polak,
- Alicja Pruska,
- Franciszka Żelechowska
Nasza trzyosobowa drużyna będzie reprezentować szkołę podczas etapu powiatowego WLC 28 lutego 2023 r.
W kategorii klas IV –VI spośród 8 zgłoszonych uczestników do testu kwalifikacyjnego przystąpiły 2 osoby. Obie dziewczynki Amelia Węgrzynek z kl. IV i Anna Polak z kl. VI popisały się znajomością lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” Rafała Kosika i tym samym przechodzą do etapu powiatowego WLC.
Gratulacje dla wszystkich zawodników, szczególnie dla finalistów!

- Joanna Polak,
- Alicja Pruska,
- Franciszka Żelechowska
Nasza trzyosobowa drużyna będzie reprezentować szkołę podczas etapu powiatowego WLC 28 lutego 2023 r.
W kategorii klas IV –VI spośród 8 zgłoszonych uczestników do testu kwalifikacyjnego przystąpiły 2 osoby. Obie dziewczynki Amelia Węgrzynek z kl. IV i Anna Polak z kl. VI popisały się znajomością lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” Rafała Kosika i tym samym przechodzą do etapu powiatowego WLC.
Gratulacje dla wszystkich zawodników, szczególnie dla finalistów!


