Dzień otwarty Muzeum Podkarpackiego
12 September 2023 10:32:40

W piątek uczniowie klas I-III KSP wzięli udział w dniu otwartym Muzeum Podkarpackiego.
Podczas pobytu w muzeum uczniowie mogli zobaczyć wiele ciekawych wystaw: "Broń i sztuka Japonii", "Szlachta i mieszczaństwo w Bieszczadach i na Pogórzu" oraz "Pax Romana". Na zakończenie zwiedzania uczniowie uczestniczyli w warsztatach tradycyjnych gier japońskich- kendama, a także mieli możliwość poznania symboli związanych z Japonią.
Podczas pobytu w muzeum uczniowie mogli zobaczyć wiele ciekawych wystaw: "Broń i sztuka Japonii", "Szlachta i mieszczaństwo w Bieszczadach i na Pogórzu" oraz "Pax Romana". Na zakończenie zwiedzania uczniowie uczestniczyli w warsztatach tradycyjnych gier japońskich- kendama, a także mieli możliwość poznania symboli związanych z Japonią.

