Zebranie z rodzicami
29 May 2024 13:41:03

Szanowni Rodzice,
Zapraszamy na zebrania, które odbędą się:
- 3 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00 dla klas I-III KSP w budynku przy ul. Wojska Polskiego 28,
- 4 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 dla klas IV-VII oraz I – II KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6
Zapraszamy na zebrania, które odbędą się:
- 3 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00 dla klas I-III KSP w budynku przy ul. Wojska Polskiego 28,
- 4 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 dla klas IV-VII oraz I – II KLO w budynku przy ul. Grodzkiej 6

