„Witaj maj, trzeci maj …”
30 April 2023 15:42:09

28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”. Chcąc przybliżyć najmłodszym uczniom to ważne wydarzenie, klasa trzecia przygotowała program artystyczny. Wierszem i piosenką przekazała, czym jest konstytucja i dlaczego zajmuje tak ważne miejsce w historii naszego kraju. Była to prawdziwa lekcja patriotyzmu.

