Gościliśmy Babcie i Dziadków
10 January 2023 13:03:41

Dnia 5 stycznia w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość. Gościliśmy Babcie i Dziadków naszych najmłodszych uczniów. Na początku Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych, a następnie odbyło się przedstawienie jasełkowe, które obfitowało w wiersze, kolędy i tańce. Po występie przyszedł czas na słodki poczęstunek, który przygotowali nasi niezastąpieni Rodzice. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości, który na długo pozostanie nie tylko w pamięci Dziadków ale i naszej.

