Bardzo dobre wyniki egzaminu ósmoklasisty.
05 July 2023 12:07:00

Gratulujemy naszym absolwentom bardzo dobrych wyników, które osiągnęli na egzaminie ósmoklasisty. Jesteśmy wszyscy z Was dumni. Razem możemy lepiej.
Dziękujemy i gratulujemy nauczycielom, bowiem ten sukces jest również efektem zaangażowania nauczycieli, którzy dołożyli wszelkich starań by dobrze przygotować uczniów do egzaminów.
Mamy nadzieję, że osiągnięte przez naszych absolwentów wyniki, pozwolą realizować dalszy etap edukacyjny w wybranej szkole ponadpostawowej.
Dziękujemy i gratulujemy nauczycielom, bowiem ten sukces jest również efektem zaangażowania nauczycieli, którzy dołożyli wszelkich starań by dobrze przygotować uczniów do egzaminów.
Mamy nadzieję, że osiągnięte przez naszych absolwentów wyniki, pozwolą realizować dalszy etap edukacyjny w wybranej szkole ponadpostawowej.

