Pięknie mówię
05 May 2023 13:28:38

Uczniowie klasy IVa KSP wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Pięknie mówię" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi w Krośnie. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować do prezentacji ustnej tekst fragmentu ulubionej lektury - około 40 wersów i zaprezentować ją z pamięci. Mile widziane były również rekwizyty. Nasi uczniowie przygotowali się pięknie i wywalczyli następujące miejsca.
I miejsce - Andrzej Danek - "W pustyni i w puszczy"
II miejsce - Michalina Chwaleba - "Tajemniczy ogród".
Serdecznie gratulujemy!
I miejsce - Andrzej Danek - "W pustyni i w puszczy"
II miejsce - Michalina Chwaleba - "Tajemniczy ogród".
Serdecznie gratulujemy!

