Laureaci
03 July 2023 12:05:23

Uczniowie z Katolickiej Szkoły Podstawowej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik".
Wśród uczestników mamy kilku laureatów. Są to:
Ruben Kondyjowski- I miejsce,
Antonina Mazur- II miejsce,
Ewa Morąg- wyróżnienie,
Apolonia Boczar- wyróżnienie,
Julian Danek- wyróżnienie.
Gratulujemy wspaniałych osiągnięć!!
Wśród uczestników mamy kilku laureatów. Są to:
Ruben Kondyjowski- I miejsce,
Antonina Mazur- II miejsce,
Ewa Morąg- wyróżnienie,
Apolonia Boczar- wyróżnienie,
Julian Danek- wyróżnienie.
Gratulujemy wspaniałych osiągnięć!!

