Cooking class
08 February 2023 19:16:05

Uczniowie klasy VI w ramach lekcji języka angielskiego wzięli udział w warsztatach kulinarnych. Nauka przez działanie to najlepszy sposób na przećwiczenie i zapamiętanie słownictwa związanego z jedzeniem, gotowaniem oraz przyrządami kuchennymi. Mieliśmy ogromną satysfakcję, że potrafimy opowiedzieć co i jak będziemy przyrządzać oraz porozumiewać się między sobą używając jedynie języka angielskiego. "Efektem ubocznym" zajęć było pyszne drugie śniadanie w postaci sałatek, kanapek, tostów, gofrów czy jajecznicy. Bardzo miło spędziliśmy ten poranek.
Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy pomogli nam osiągnąć ten cel.
Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy pomogli nam osiągnąć ten cel.

