Komiksy uczniów 12 January 2023 12:03:32 Uczniowie klas 4 KSP na lekcjach języka polskiego prezentowali swoje komiksy, które tworzyli na podstawie lektury pt. "Kajko i Kokosz". Zobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerięZobacz galerię