Walentynki 2021
17 February 2021 11:06:48

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni.
Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej także pamiętali o dniu św. Walentego. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. Piękna skrzynka pocztowa stanęła w korytarzu w tygodniu poprzedzającym to święto. Każdy z uczniów mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
W poniedziałek korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Najwięcej walentynek trafiło do najmłodszej klasy I. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele i pani Dyrektor. Wszystkim sprawiły one wiele radości.
Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej także pamiętali o dniu św. Walentego. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. Piękna skrzynka pocztowa stanęła w korytarzu w tygodniu poprzedzającym to święto. Każdy z uczniów mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
W poniedziałek korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Najwięcej walentynek trafiło do najmłodszej klasy I. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele i pani Dyrektor. Wszystkim sprawiły one wiele radości.

