Aktualności

Previous Next

DZIEŃ OTWARTY KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

28 lutego o godz. 17.00 w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej przy ul. Wojska Polskiego rozpoczął się Dzień Otwarty. W mury szkoły zawitali rodzice wraz ze swoimi pociechami, które z początku nieśmiało i z obawą przyglądały się nowym twarzom i nowemu miejscu. Jednak przygotowane dla nich zajęcia i atrakcje sprawiły, że po krótkim czasie na twarzach przedszkolaków pojawiły się uśmiechy. Wspólne eksperymenty, zabawy sportowe, zajęcia z wykorzystaniem mikroskopów, zabawy matematyczne, zajęcia interaktywne czy też małe szaleństwa na „Magicznym Dywanie”- to wszystko sprawiło, że dzieci poznały naszą szkołę jako miejsce otwarte i przyjazne dla każdego, kto pragnie zdobywać wiedzę. 
Podczas gdy dzieci mierzyły się z kolejnymi zadaniami i poznawały nowych kolegów, rodzice w trakcie spotkania z dyrekcją i nauczycielami zapoznali się z ofertą szkoły. Po części oficjalnej, był również czas na zintegrowanie się przy poczęstunku. Aby tradycji stało się zadość, w Tłusty Czwartek na stołach nie zabrakło pączków.
Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na Dzień Otwarty do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że od września będziemy się z Państwem spotykać regularnie!