Aktualności

Previous Next

Brakuje tu Was – dają się słyszeć słowa, płynące z figury Patrona szkoły.


Zapewne dla wielu uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, to dziwny czas. Wiele w nim niepewności, doskwiera tęsknota za kolegą, koleżanką, przyjacielem, uczniem, nauczycielem. Doceniamy bardziej obecność drugiej osoby. Umacniajmy się poprzez modlitwę i kontakty wirtualne. Wspierajmy się nawzajem. Zostajemy w domu i uczymy się zdalnie. Wierzę, że wrócimy zdrowi i bardziej wrażliwi na siebie nawzajem oraz na drobne gesty.
Wraz z Patronem oczekujemy Was.


x. Marek Czaja

Previous Next

Informujemy, że zaplanowane na 20 marca spotkania z kandydatami do klasy I Katolickiej Szkoły Podstawowej i ich rodzicami zostały przesunięte na inny termin. Informacja o nowym terminie zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły.

Previous Next

11 marca najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedziła Pani pracująca w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Dzieci z klas I miały okazję utrwalić wiadomości na temat bezpiecznego poruszania się po drogach i korzystania z przejść dla pieszych. Zabawa w „miasteczko ruchu drogowego” sprawiła wszystkim wiele radości, a otrzymane odblaski na pewno sprawią, że każdy pierwszak będzie widoczny dla innych użytkowników ruchu!

Previous Next

W związku z zaistniałą sytuacją proszę rodziców i uczniów o sprawdzanie w systemie e-dziennik wiadomości. Tam zostaną zamieszczone komunikaty i niezbędne materiały do nauki. Tą formą komunikacji można się również kontaktować z nauczycielami i dyrekcją.
Takie trudności jeszcze bardziej jednoczą naszą społeczność Katolika. Trwajmy w jedności na modlitwie: „… módlcie się jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego”. (Jk 5,16)


Dyrektor KLO i KSPKM