Aktualności

Previous Next

Dzisiaj 20 lutego w Miejscu Piastowym odbył się drugi etap XX Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. W tej edycji tematem przewodnim Olimpiady jest osoba i działalność wielkiego Polaka św. Jana Pawła II.
W pierwszym etapie konkursu w całej Archidiecezji Przemyskiej uczestniczyło prawie 6 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych, z czego do drugiego etapu przeszło 700 uczestników. Do tego grona zakwalifikowały się po etapie szkolnym trzy uczennice z klasy VII naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej; Karolina Trybus, Aleksandra Steliga oraz Zofia Krzysztof. W archiprezbiteracie krośnieńskim w którym udział wzięło 137 uczestników, poziom był bardzo wyrównany. Nasze uczennice otrzymały dyplomy za udział i okolicznościowe nagrody. Składamy wielkie podziękowanie naszym uczennicom za zaangażowanie i życzymy finału w przyszłym roku.

Previous Next

"Świat bez miłości jest światem martwym", dlatego dziś w szkole już od rana okazujemy sobie nieco więcej sympatii niż zwykle i obdarowujemy się ręcznie wykonanymi walentynkami! A świętowanie popularnego dnia zakochanych rozpoczęliśmy już wczoraj- dyskoteką w Nafcie do późnych godzin wieczornych. Wszystkim życzymy duuużo miłości ! I to nie tylko od święta!

Previous Next

Dnia 6.02.2020 r. klasa 2, pod opieką Wychowawcy i przy pomocy kochanych Rodziców, przygotowała wspaniałą uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Nie brakowało radości, uśmiechów, ale i wzruszeń. Uroczystość tę rozpoczęła nasza Pani Dyrektor, witając wszystkich zgromadzonych. Następnie Uczniowie klasy 2 zaprezentowali się w krótkim programie słowno-muzycznym, przygotowanym specjalnie dla ich Dziadków. Po części artystycznej wszyscy goście i nasi mali Artyści udali się na słodki poczęstunek.
Dziadkom dziękujemy za tak liczne przybycie, a zaangażowanym Rodzicom za wspaniałą pomoc.

Previous Next

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej Księży Michalitów w Krośnie

zapraszają  dzieci w wieku przedszkolnym na 

WIELKI BAL KARNAWAŁOWY

w dniu 15 lutego 2020r. (sobota) w godzinach od 11.00 do 13.30

do budynku szkoły przy ul. Wojska Polskiego 28

 

Previous Next

W środowe popołudnie w Katolickiej Szkole Podstawowej miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Uczniowie klas pierwszych wystąpili dla szczególnej publiczności – ukochanych Babć oraz Dziadków. Przygotowany z okazji Ich Święta program pozwolił wszystkim obecnym przenieść się w lata 70-te i 80-te. Wyśpiewane przez dzieci hity Ireny Jarockiej, Czerwonych Gitar, Eleni czy Karin Stanek wywołały wiele wzruszeń i przywołały tęsknotę za latami młodości. Młodzi artyści obdarowali zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi prezentami, a na koniec wszyscy spotkali się przy słodkim poczęstunku.
Z całego serca dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia.