Malformed header from CGI script: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image Set-Cookie: ba7f109698b1064a2d00805390fcf554=b5233348f19aae0d607524b5503c3de9; path=/; HttpOnly Content-Type: text/html; charset=utf-8 Expires: Wed, 17 Aug 2005 00:00:00 GMT Last-Modified: Tue, 27 Jun 2017 19:00:27 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Absolwenci KLO

2016

Biduś Natalia Maria

Buczek Karolina Zofia

Guziec Maciej Piotr

Jajuga Olga Anna

Kaczmarska Urszula Agnieszka

Kuchta Aleksandra Maria

Lechoniewicz Martyna

Misygar Aleksandra

Orszulak Sebastian

Pacak Daria Weronika

Pelczar Anna Maria

Soliński Daniel Jan

Szymbara Kinga Anna

Tomkiewicz Magdalena Joanna

Turek Hubert

Urbanik Sara Aleksandra

Walciszewska Edyta

Węgrzyn Stanisław Jan

Wijaszka Kamila

Zbylut Zuzanna Maria

Żebracka Kornelia

Żołna  Rafał Dariusz

2014

Baran    Magdalena Izabela
Bik    Kinga Karolina
Bulsa    Marcin Konrad
Gierlach    Mateusz Stanisław
Guziec    Wojciech Robert
Iovino    Dario
Kępa    Dominika Agnieszka
Koś    Katarzyna Karolina
Kozubal    Adrianna Anna
Matera    Karolina Józefa
Mrozowski    Mateusz
Oberc    Katarzyna Maria
Pacak    Nikola Dominika
Pelczarski    Mateusz
Rymarowicz    Justyna Elżbieta
Skiba    Robert Michał
Uberman    Aleksandra Stefania
Zacharjasz    Anna Karolina

2013

Biduś Szymon Piotr

Buczyńska Anna Dorota

Bury Andrzej Tomasz

Giemza Inez

Głód Aleksandra Maria

Hoc Alicja Ewa

Krzanowska Katarzyna

Matejek Khouri Hana Helena

Munia Mateusz Maciej

Piotrowicz Aleksandra

Sznajder Kacper Ryszard

Szczypka Rafał Daniel

Wiernasz Klaudia Laura

Wyskiel Milena Anna

 

2012

Bełch Daria Kinga

Blicharczyk Natalia Zofia

Krzanowska Patrycja

Malińska Barbara Helena

Michalska Paulina Anna

Michalski Jakub Maciej

Myśliwiec Katarzyna

Nitka Izabela Paulina

Pach Dominika

Pelczar Mateusz Stanisław

Pohl Sara

Pojnar Anna Maria

Pojnar Piotr Paweł

Tarnowski Adam Jan Gratus

Trojan Anita Liliana

Trybus Regina

Uberman Paulina

Wanat Dominika

Zacharjasz Emilia Anna


2011

Cichoń Justyna Monika

Ciuła Anna

Michalska Joanna

Nadziakiewicz Katarzyna Maria

Oszajca Albert Piotr

Stach Rafał

Sygnarska Joanna

Szmyd Aleksandra Zofia

Tkaczyk Justyna Anna

Trznadel Karolina Kinga

Wajda Monika Maria

Wrona Małgorzata Maria


2010

Hadel Maciej Tomasz

Herbut Damian Jerzy

Kosiorek Michał

Kotowska Anna Maria

Malińska Anna Maria

Matera Marika Teresa

Michalska Anna Róża

Ostrowska Karolina

Piotrowicz Agnieszka Maria

Twaróg Albert

Ukleja Damian Bartłomiej

Waszkowski Michał Tymoteusz

Wiatr Daria Agnieszka

Zamojcin Filip

Żołna Monika


2009

Abrahamowicz Aleksandra Anna

Dąbrowski Piotr

Dragon Alicja Krystyna

Dragon Natalia Irena

Dranka Joanna

Jabłecki Jakub Bronisław

Kaczor Andrzej

Koś Anna Maria

Krawczyk Maciej Roch

Łopuszańska Anna Gabriela

Pękalska Jadwiga

Pietraszewski Jakub

Piróg Damian

Piskadło Monika Anna

Sala Weronika Maria

Stasik Ewa Maria

Staszkiewicz Bartłomiej Jan

Stępek Paweł Bogusław

Stępińska Karolina

Trzepizur Liliana Anna

Warzkiewicz Daniel Tadeusz

Waszkowska Oliwia Katarzyna

Żołna Aneta


2008

Barszczowska Katarzyna Bernadeta

Granatowska Paulina Małgorzata

Guzik Joanna Helena

Jakubowska Aleksandra Ewa

Janocha Dawid

Jatczyszyn Łukasz Wojciech

Jędrysik Małgorzata Elżbieta

Kandefer Agata

Kapłon Joanna Katarzyna

Klarzak Katarzyna Maria

Kocur Anna

Kokoszka Patrycja

Kucharczyk Aneta Kinga

Morańda Przemysław Michał

Pękalska Dorota

Przybylska Nina Urszula

Rachwał Małgorzata Agata

Rucki Patryk Grzegorz

Wacławska Anna Maria

Zych Patrycja


2007

Balcerzak Anna Maria

Bobiec Katarzyna Urszula

Boczar Adrian Łukasz

Fejkiel Michał

Galewicz Maryla Małgorzata

Janocha Karol Maciej

Jędrzejczak Karolina Alina

Kijowski Miłosz

Kosiorek Maciej

Kucharska Eugenia Paulina

Matuszek Wioleta Iwona

Menet Jakub Stanisław

Miś Hubert

Młocek Katarzyna Maria

Półchłopek Marceli Józef

Pudło Dominik Łukasz

Rucki Jakub Jerzy

Ryś Magdalena Hanna

Tomczyk Patrycja Maria

Wais Anna Helena

Zdzieba Sylwia Aneta

Zimka Joanna Jadwiga


2006

Bidecka Paulina Kamila

Bielec Patrycja Iwona

Bobiec Mateusz

Chmielewska Joanna

Chrobak Monika Józefa

Felchner Robert Tadeusz

Foremna Katarzyna Ewa

Guzik Anna Maria

Homka Piotr Maciej

Jakubowicz Piotr Stanisław

Korczyński Daniel Jerzy

Kozioł Piotr Jerzy

Kubal Karolina Zofia

Miliński Piotr Tomasz

Mularska Estera Karolina

Myśliwiec Bartłomiej

Przytocki Maciej Romuald

Pudło Monika Magda

Reich Diana Małgorzata

Rutyna Magdalena Renata

Szydło Sabina Patrycja

Tercha Paweł Piotr

Tomczyk Mateusz Sebastian

Zych Daniel


2005

Gardygała Oskar

Gąsior Katarzyna

Irek Maciej

Irek Marcin         

Kawka Adam

Kosiek Rafał       

Kowal Barbara

Kucharska Violeta Barbara

Kuchta Kamil

Łomecki Łukasz

Machoś Paulina

Maj Ewa Justyna

Miś Ewa

Nagiel Gabriela

Sało Magdalena  

Słowik Dawid     

Suska Karolina

Szczepanik Mirosław Andrzej

Waheed Mateusz Sazib

Zborowski Maciej


2004

Bielski Michał

Bochnia Magdalena

Borek Piotr

Brzozowski Marcin

Caryk Andrzej

Chodorowski Bernard

Czenczek Agnieszka

Frydrych Anna

Guzik Piotr

Jaźwiecki Jakub Tomasz

Lorenc Piotr

Maziarz Maciej

Pietrasz Barbara

Pudło Ewelina

Sowińska Anna

Subik Jarosław

Szajna Sylwia

Szczepanik Agnieszka

Ślusarczyk Justyna

Tarnożek Daria

Turek Jolanta

Woźniak Wojciech

Zajdel Patryk

 

2003

Bałon Justyna

Borek Tomasz

Czaja Sabina

Czelna Magdalena

Godek Przemysław

Guzik Monika

Irek Michał

Janusz Sebastian

Kandrać Zuzanna

Kasprzak Radosław

Krawczyk Maria

Krukar Mirosław

Kuzar Wojciech

Leniek Antoni

Lorenc Paweł

Łojek Marcin

Moskal Konrad

Mussur Mirosław

Nowak Maciej

Romanowska Mariola

Skiba Rafał

Szyniec Bernadeta

Wais Magdalena

Węgrzyn Weronika

Wierzbicki Bartosz

Zajchowska Małgorzata

Załęski Maciej

Żelaszkiewicz Łukasz

Żelechowski Michał


2002

Bełch Tomasz

Bogaczyk Dominika

Dembiczak Sabina

Drewniak Grzegorz

Dudek Bartosz

Gąsiorowska Barbara

Grzelczyk Łukasz

Kapłon Agnieszka

Kielar Dorota

Kijanka Anna

Kobak Rafał

Kosiek Katarzyna

Lenowiecki Krzysztof

Machowska Elżbieta

Majewski Piotr

Maziarz Katarzyna

Myśliwiec Tomasz

Nagiel Iwona

Pelczar Piotr

Penar Magdalena

Pietrasz Anna

Piwowar Agata

Polak Bartłomiej

Prajsnar Bartłomiej

Radło Wojciech

Skublicki Michał

Stupkiewicz Szymon

Śpiewak Anna

Uliasz Łukasz

Wajs Piotr

 

2001

Bator Bartłomiej

Czech Marcin

Drozd Marta

Dubniewicz Mira Anna

Mikosz Piotr

Mioduszewski Stefan

Syrek Wiktor

Szmyd Anna

Wojnar Krzysztof