Malformed header from CGI script: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image Set-Cookie: ba7f109698b1064a2d00805390fcf554=800ce696cc887193de6c0099555da9db; path=/; HttpOnly Content-Type: text/html; charset=utf-8 Expires: Wed, 17 Aug 2005 00:00:00 GMT Last-Modified: Tue, 27 Jun 2017 19:01:31 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Absolwenci KG

2016

Adamska Aleksandra

Adamska Katarzyna

Baran Kornel

Bączar Gabriel Karol

Bukowska Weronika

Cyrkiel Wiktoria Julia

Drużycka Faustyna Maria

Guzik Artur Jan

Hejnar Emilia Pio

Kogut Nina Małgorzta

Moroń Julia Marcelina

Oszajca Izabela

Pakuła Julia Anna

Pyrka Jakub Maciej

Pyrka Zuzanna Anna

Szymański Michał Franciszek

Świdrak Adam Andrzej

Winogrodzki Cyprian Michał

Wojnar Bartosz Andrzej

Woźnica Katarzyna Izabela

Banaś Zofia Aleksandra

Bieńkowski Marcin Olaf

Gancarz Gabriela

Heliński Mikołaj Karol

Krupa Patryk Dawid

Kustroń Bartłomiej

Moskal Kacper Mateusz

Okarma Natalia Agnieszka

Rabada Julia Zuzanna

Romanowska Zuzanna

Schlappi Wojtek Fritz

Sołtykiewicz Ireneusz

Szmyd Wojciech Tadeusz

Szmyd Filip Tomasz

Węgrzyniak Bartosz Kamil

Wojnarowski Jacek Kacper

Wyskiel Beniamin

Zygar Michał

2015

Chudy Justyna Maria

Chudy Julia Maria

Ciupa Patryk Paweł

Frydrych Piotr

Gazda Michał Bolesław

Gużkowski Marek Rafał

Habrat Natalia Aleksandra

Hedesz Karolina

Kaczmarska Anna Krystyna

Kenar Gabriela Anna

Kozicka Marcelina Irena

Lazarowicz Sandra Krystyna

Lechowicz Weronika Maria

Nowak Damian Jan

Nowakowski Patryk

Rosińska Patrycja

Rzeźnikiewicz Aleksandra Kaja

Suski Adam Patryk

Węgrzyn Mateusz Łukasz

Zadrożna Katarzyna

2014

Baczyński    Mikołaj Jarema
Banaś    Antoni Stanisław
Białowąs    Barbara Helena
Blicharczyk    Marcelina Kinga
Bukała    Adriana Maria
Chudy    Aleksandra Anna
Fernandes    Katherine Jane
Helińska    Lena Natalia
Kaczmarska    Agnieszka Maria
Kałwik    Krystian
Krajmas    Karolina Julia
Landa    Sylwia
Lawera    Zuzanna Julia
Majewski    Kacper Maciej
Makoś    Maria Magdalena
Pakuła    Jan Paweł
Paradysz    Kryspin Adam
Pelczar    Aleksandra Katarzyna
Pikul    Szymon Albert
Rzońca    Damian Mateusz
Trojan    Adrian
Westwalewicz    Maria
Wojdyła    Dominika Julia

 

 

2013

Biduś Natalia Maria

Bukowczyk Gabriela Paulina

Dwernicka Magdalena Alicja

Fernandes    Kristen Elizabeth

Gałązka Joanna Danuta

Guziec Maciej Piotr

Guzik Dominika Maria

Habrat Julia Weronika

Hedesz Zuzanna Maria

Jastrzębski Jakub Władysław

Jaszczuk Patrycja Agnieszka

Kaczmarska Urszula Agnieszka

Karczmarczyk Dominik Krzysztof

Kwilosz Przemysław Wojciech

Lasek Patryk Dominik

Leczek Kamil Piotr

Łysikowska Paula Anna

Markiewicz Jerzy Stanisław

Misygar Aleksandra

Pacak Daria Weronika

Pelczar Anna Maria

Pelczar Barbara Magdalena

Płutniak Hubert Paweł

Polnar Karolina Elżbieta

Półchłopek Michał Zbigniew

Prorok Szymon Karol

Rosołowska Anna Maria

Rzońca Konrad Marcin

Skwara Aleksandra Weronika

Sokołowska Aldona

Trzeciak Katarzyna Sabina

Urbanik Sara Aleksandra

Wenda Jakub Robert

Węgrzyn Stanisław Jan

Wiatr Norbert Karol

Wijaszka Kamila Iwona

Wilkusz Julia Ewelina

Zaborowska Anna Karolina

2012

Bąk Barbara

Bury Katarzyna Kinga

Chudy Jagoda Maria

Chudy Mikołaj Adam

Druciak Jowita Iwona

Dynowska Inga

Falcman Gerard Jakub

Gruszka Michał

Guzik Gabriela Judyta

Hejnar Maria

Kasza Bartosz Maciej

Nadziakiewicz Michał Aleksander

Nowak Magdalena Aleksandra

Pelczar Urszula

Pietrzkiewicz Róża Aleksandra

Tatrzańska Apolonia Konstancja

Węgrzyn Anna Klara

Węgrzyn Maria Joanna

Wójtowicz Patrycja

Zajchowska Katarzyna Monika

Żywiec Michał

 

2011

 

Białowąs Patrycja Agnieszka

 

Bik Kinga Karolina

 

Bugajska Aleksandra Maria

 

Bulsa Marcin Konrad

 

Dziedzic Aleksandra

 

Futiakiewicz Marcin Michał

 

Gorczyca Aleksandra

 

Grocholska Joanna Maja

 

Guziec Wojciech Robert

 

Habrat Anna Maria

 

Habrat Julia Aleksandra

 

Kępa Dominika Agnieszka

 

Laskoś Marcin Mikołaj

 

Łętkowska Zuzanna

 

Marcinkowska Katarzyna

 

Marczak Karol Bronisław

 

Matera Karolina Józefa

 

Matłosz-Szajowski Jakub Mikołaj

 

Michalski Filip Mirosław

 

Nitka Arkadiusz Henryk

 

Pacak Nikola Dominika

 

Piotrowicz Zuzanna Natalia

 

Słyś Adriana

 

Szymański Piotr Jakub

 

Turek-Fijak Anna Maria

 

Uberman Aleksandra Stefania

 

Węgrzyn Radosław Krzysztof

 

Wierdak Łucja Małgorzata

 

Wojtoń Hubert

 

Zacharjasz Anna Karolina

 

Zacharjasz Julian Maria

 

2010

 

Balawajder Norbert Jakub

 

Biduś Szymon Piotr

 

Bury Andrzej Tomasz

 

Chodak Angelina Emanuela

 

Guzek Dominika

 

Guzik Kamila Weronika

 

Hoc Alicja Ewa

 

Krzanowska Katarzyna

 

Kucza Joanna

 

Matejek-Khouri Hana Helena

 

Munia Mateusz Maciej

 

Pelczar Iza

 

Piotrowicz Aleksandra

 

Starzycka Paulina

 

Stec Robert Wojciech

 

Szczypka Rafał Daniel

 

Sznajder Kacper Ryszard

 

Wierdak Maria Anna

 

Wyskiel Milena Anna

 

Zygmunt Claudia

 

2009

 

Banc Cezary Karol

 

Bełch Daria Kinga

 

Bik Wiktoria Gabriela

 

Fundakowski Bartosz Piotr

 

Hejnar Konrad Mateusz

 

Jezierski Mikołaj Tomasz

 

Kolman Paweł Jan

 

Kosior Ewelina Maria

 

Kosiorowska Patrycja

 

Krzanowska Patrycja

 

Lawera Kacper Mateusz

 

Ligenza Karolina Magdalena

 

Malińska Barbara Helena

 

Michalski Jakub Maciej

 

Myśliwiec Katarzyna

 

Nitka Izabela Paulina

 

Oszajca Mariusz

 

Pach Dominika

 

Pelczar Łukasz

 

Pelczar Mateusz Stanisław

 

Pietrzkiewicz Oskar Karol

 

Pojnar Anna Maria

 

Pojnar Piotr Paweł

 

Półchłopek Mateusz Patryk

 

Serwaczak Adam

 

Socha Bartłomiej

 

Sołtysik Gabriela Małgorzata

 

Sozańska Katarzyna Maria

 

Stachyrak Anna Maria

 

Steliga Jakub Piotr

 

Szczeciak Edyta Maria

 

Tarnowski Adam Jan Gratus

 

Trojan Anita Liliana

 

Trybus Regina Zyta

 

Uberman Paulina

 

Wal Michał Kacper

 

Zacharjasz Emilia Anna

 

2008

 

Biduś Radosław Jan

 

Ciżmar Tomasz Jan

 

Homa Dawid

 

Janik Mateusz Tomasz

 

Kucza Aleksandra

 

Oszajca Albert Piotr

 

Polakowska Martyna Maria

 

Prync Katarzyna Teresa

 

Sowa Michał

 

Staszkiewicz Laura Adelajda

 

Szmyd Aleksandra Zofia

 

Sznajder Jakub Zbigniew

 

Tomczyk Natalia Zofia

 

Twaróg Karolina

 

Urbanek Michał Kacper

 

Wajda Monika Maria

 

Warzkiewicz Damian Zbigniew

 

Wojdyła Karolina Anna

 

2007

 

Chorzępa Magdalena Maria

 

Giefert Tomasz

 

Hadel Maciej Tomasz

 

Herbut Damian Jerzy

 

Homa Aleksandra

 

Kosiorek Michał

 

Kotowska Anna

 

Łysikowski Łukasz Tadeusz

 

Matera Marika

 

Michalska Anna Róża

 

Nadziakiewicz Katarzyna Maria

 

Orlik Michał Henryk

 

Piotrowicz Agnieszka Maria

 

Plinkiewicz Anna Maria

 

Reich Mateusz Sebastian

 

Słyś Patrycja

 

Sołtysik Bartosz Stanisław

 

Twaróg Albert

 

Waszkowski Michał

 

Wiatr Daria Agnieszka

 

2006

 

Bacher Szymon Grzegorz

 

Dąbrowski Piotr

 

Dragon Alicja Krystyna

 

Dragon Natalia Irena

 

Jakubowicz Szczepan Andrzej

 

Jasiński Tomasz

 

Jurenko Maria Małgorzata

 

Kosińska Aleksandra Anna

 

Litwin Marek

 

Sala Weronika Maria

 

Stempin Bartosz

 

Szarek Sabina Maria

 

Trąd Agata Antonina

 

Trzepizur Liliana Anna

 

Warzkiewicz Daniel Tadeusz

 

Waszkowska Oliwia Katarzyna

 

Wethacz Paulina Klaudia

 

Wolwowicz Jarosław Józef

 

2005

 

Bajger Kamil Stanisław

 

Boczar Olga Natalia

 

Chrobak Justyna Maria

 

Jastrząb Mateusz

 

Jatczyszyn Łukasz Wojciech

 

Jurenko Sebastian Mateusz

 

Kapłon Joanna Katarzyna

 

Kocur Anna

 

Kocyłowski Daniel Witold

 

Niezgoda Maria Olga

 

Pietrasz Aleksandra Krystyna

 

Piskadło Monika Anna

 

Przybylska Nina Urszula

 

Rucki Patryk Grzegorz

 

Szydło Robert Patryk

 

Śmietanka Piotr Merwan

 

Trzepizur Karol Piotr

 

Wacławska Anna Maria

 

Witkowski Wojciech

 

Zych Patrycja

 

2004

 

Boczar Adrian Łukasz

 

Galewicz Maryla Małgorzata

 

Golis Jakub Bartosz

 

Greczkowska Nadia

 

Janocha Karol Maciej

 

Jatczyszyn Joanna Maria

 

Jędrysik Dorota Anna

 

Kijowski Miłosz

 

Kosiorek Maciej

 

Kucharska Eugenia Paulina

 

Menet Jakub Stanisław

 

Miś Hubert

 

Moskal Kasper Andrzej

 

Orłowski Maciej

 

Oziomek Maja Cecylia

 

Rucki Jakub Jerzy

 

Słowik Anna Maria

 

Słowik Jakub Bartłomiej

 

2003

 

Baida Emil Antoni

 

Boczar Borys Jan

 

Czerniecka Agnieszka Sylwia

 

Czerwonka Monika Urszula

 

Flis Aleksandra

 

Homka Piotr Maciej

 

Jakubowicz Piotr Stanisław

 

Jamroga Dominik

 

Jaracz Anna Maria

 

Kasprzyk Iwona Maria

 

Kasza Aleksandra Anna

 

Kozioł Piotr Jerzy

 

Krauz Marta

 

Kubal Karolina Zofia

 

Kuta Joanna Maria

 

Langner Lucyna Beata

 

Myśliwiec Bartłomiej

 

Przytocki Maciej Romuald

 

Tercha Paweł Piotr

 

Werpachowski Bartłomiej