Malformed header from CGI script: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image Set-Cookie: ba7f109698b1064a2d00805390fcf554=ca17a33e133fbfb1999c4a8c4c046f81; path=/; HttpOnly Content-Type: text/html; charset=utf-8 Expires: Wed, 17 Aug 2005 00:00:00 GMT Last-Modified: Tue, 27 Jun 2017 19:01:21 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Wycieczka do Łańcuta i Rzeszowa

Aktualności

Wycieczka do Łańcuta i Rzeszowa

Czwartek nasi goście spędzili w Łańcucie i Rzeszowie. Kompleks zamkowy, storczykarnia i powozownia wywarły duże wrażenie i jak stwierdzili odwiedzający były ciekawą lekcją historii. Atrakcją wycieczki była trasa turystyczna „Rzeszowskie Piwnice”, głównie za sprawą miłych i profesjonalnych przewodników, którzy zainteresowali młodzież opowiadanymi ciekawostkami. Wszystkim także bardzo smakował mix pierogów serwowany w rzeszowskiej pierogarni.


Piątek był już ostatnim dniem pobytu Maltańczyków w naszej szkole. Poranek upłynął na podsumowaniu pobytu w Polsce i w Krośnie. Chłopcy dzielili się swoimi wrażeniami w trakcie zajęć konwersacyjnych z naszym szkolnym native speakerem oraz na lekcji języka francuskiego. Po krótkiej wizycie w Muzeum Podkarpackim udaliśmy się na tradycyjny polski obiad w restauracji Wyszynk.


Sobota była dniem rodzinnym i wszyscy gospodarze stanęli na wysokości zadania organizując swoim nastoletnim gościom atrakcyjne zajęcia i wycieczki. Kilku chłopcom udało się zobaczyć po raz pierwszy w życiu śnieg, który utrzymał się w okolicach Krynicy Górskiej i Zawadki Rymanowskiej.


Niestety nadszedł czas pożegnania, bo już w niedzielę rano nasi przyjaciele wyjechali do Krakowa aby stamtąd odlecieć na Maltę. Nie zabrakło wzruszeń i łez, co jedynie utwierdza nas w przekonaniu, że wymianę partnerską z St. Edward’s College należy zaliczyć do bardzo udanych. Z naszymi maltańskimi znajomymi zobaczymy się już za dwa tygodnie podczas rewizyty na Malcie.

Galeria zdjęć [...]