Aktualności

Previous Next

Naszą szkołę dziś odwiedziły wspaniałe Marzanny stworzone przez wszystkich uczniów, od najmłodszych do najstarszych.

Różnorodność i atrakcyjność sprawiły Jury wiosennego konkursu niemały problem, jednak po burzliwych obradach klasa 8 wygrała konkurs. W nagrodę uczniowie otrzymali pyszne tosty od naszego samorządu.

Z radością informujemy, że 28 lutego nasi młodzi czytelnicy: Łucja Kania z kl. IV, Mikołaj Hajduk z kl. II i Rafał Przymusiński z kl. IV zwyciężyli w powiatowym etapie ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników i będą nas reprezentować w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 28 marca w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Previous Next

Mszą św. w naszej społeczności szkolnej rozpoczęliśmy Wielki Post. Posypanie głów popiołem jest wezwaniem do pokuty i nawrócenia. Popiół uświadamia nam, że wszystko, co materialne i doczesne przemija. Bóg jest wieczny. Niech ten czas przybliży nas do Boga oraz bliźnich przez modlitwę, post i jałmużnę. 
Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 7.30.

Previous Next

W dniu 5.03 tegoroczni maturzyści wzięli udział w XIV Podkarpackich Targach Edukacyjnych w Jasionce. Przyszli studenci zapoznali się z szeroką ofertą studiów wyższych, możliwościami pracy w Polsce i za granicą. Uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników i absolwentów uczelni. Mamy nadzieję, że spotkania te ułatwią im podjęcie właściwej decyzji dotyczącej wyboru kierunku studiów oraz dalszej kariery zawodowej.